وبلاگ ژوزفین
آخرين مطالب

Gwyneth Paltrow از اواسط دهه 90 تنظیمات مد را تنظیم کرده است، بنابراین زمانی که یک بنیانگذار بازیگر و گورپ جدید ظاهر جدیدی را به نمایش می گذارد، توجه او را جلب می کند. دیروز در هالیوود در مراسم پیاده روی مشاهیر برای رایان مورفی، پالترو و همسرش براد فالچوک وارد لباس های خاکستری هماهنگ شده کلاسیک شدند. Falchuk در کنار دستاوردهای مورفی، همکاری تولید کننده خود را دارد و در چندین مورد به پالتوور هدایت شده است - این جفت به نظر می رسد که قدرت را پیش بینی می کند.

با استفاده از مواد تود و جیب بلیط جادویی تام فورد Paltrow شلوار و شلواری با نشانه هایی از ایجاد یک ردیف Saville روبرو شد، اما شکل ظاهری شکل، چیزهای مادی را حفظ کرد. Falchuk مسیر مشابهی با یک طرح سه بعدی با یک جلیقه تیره تر زیر ژاکت خاکستری خیمه، یک ترکیب برنده که زمانی که با عینک آفتابی و موهایش جفت شده بود، به آرامش رسید.

برای زوج ها همگام سازی مناسب است، اما به ندرت نتیجه آن بسیار شیک است. پالترو و فالچوک میتوانستند در هر جایگاه هیئت مدیره و یا دفن وحشیانه خود را مورد توجه قرار دهند، اما بعد از ظهر با مورفی، جسیکا لانگه و سارا پلسون، جشن گرفتند. در یکی از اولین جلسات عمومی خود را پس از عروسی خود را در ماه نوامبر، جفت مجموعه سابقه برنده که پیروی از دیگر زوج ها است.

[ پنجشنبه 15 آذر 1397 ] [ 11:49 ] [ josephine ] [5 بازدید]
.: Weblog Themes By وبلاگ :.

درباره وبلاگ

آرشيو مطالب
آمار سایت
افراد آنلاین : 1
بازدید امروز : 1
بازدید دیروز : 0
هفته گذشته : 2
ماه گذشته : 88
سال گذشته : 492
کل بازدید : 900
کل مطالب : 19
نظرات : 0
امکانات وب